Asis´in Yıldızları

Asis Otomasyon, akaryakıt otomasyon alanında geleceğin teknolojilerini üreten bir teknoloji firmasıdır. İstanbul Ümraniye'deki Genel Merkezi ve Çekmeköy' deki Ar-Ge merkezinde Robotik, elektronik, yapay zeka, yazılım alanlarında hizmet vermektedir.
Asis, bugüne kadar sahip olduğu Ar-Ge yeteneğini ve bilgi birikimini inovatif yaklaşımla harmanlayarak akaryakıt ve diğer sektörlere buluş niteliğinde ürünler geliştirmektedir. Bugüne kadar 16 adet yurt içi ve yurt dışı kapsamlı patent ve 43 adet marka tescili almıştır.
Asis olarak, insan kaynağının şirketin en önemli sermayesi olduğunun bilincindeyiz. Ailemize katılan herkesi önemsiyor ve hem kendilerini geliştirmeleri için onları destekliyor hem de hayat standartlarını yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Yeni Mezun Mühendis Programı (YMMP)
Yeni Mezun Mühendis Programı (YMMP) çeşitli mühendislik fakültelerinden mezun genç mühendislerin eğitimleri boyunca edindikleri yetkinlikleri hayata geçirmelerine ve çeşitli projelerde yer alarak çalışma hayatına adaptasyon sürecini hızlandırmalarına olanak sağlamaktadır. Yeni teknolojileri üretim ortamında deneme şansına sahip olan genç mühendisler yetkinliklerine göre değerlendirilerek robotik, elektronik, yapay zeka, yazılım alanlarında çeşitli projelerde yer alma şansına sahip olurlar.

 Başvuru için aşağıdaki formu doldurun
 

STAJYER MÜHENDİS PROGRAMI

ASİS’İN YILDIZLARI, şirketimizde deneyim ve vizyon kazanarak kendini geliştirmek isteyen, üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. ve 4. sınıf öğrencisi olarak eğitim gören kişilerin başvuru yapabildiği bir staj programıdır.

Stajyer mühendis olarak aramıza katılacak arkadaşlarımız ilgi ve uzmanlık alanlarına göre belirlenen bölümlerde stajlarına başlarlar.
Her bir stajyerimize uzman mühendislerimiz mentörlük sağlar.
Stajyer mühendis olarak ASİS’İN YILDIZLARI programına seçilen stajyer çalışma arkadaşlarımız haftada en az 1 gün bizimle beraber çalışırlar.
Stajyer arkadaşlarımız görev süreleri boyunca Asis çalışanı olarak ücret alırlar.
Çalışma arkadaşlarımızın sigortaları eğitim aldıkları üniversiteleri tarafından yapılır.

Kariyerine sağlam bir başlangıç yaparak, kendisini geliştirmek isteyen stajyer adaylarınıı önemli projelerde birlikte çalışmak için bekliyoruz.

 Başvuru için aşağıdaki formu doldurun

 

Teknik ve Meslek Liseleri

ASİS’İN YILDIZLARI programı kapsamında, kontenjan dahilinde ilgili okul müdürlükleri tarafından belirlenen öğrencilerin gerçekleştirdiği staj uygulamasıdır.

Öğrenciler, şirketimize doğrudan da başvuru yapabilir. Staj başvuruları her yıl Mart ayında alınmaktadır

 Başvuru için aşağıdaki formu doldurun

 

Açık Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinden açık pozisyonlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.
LinkedIn üzerinden açık pozisyonlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Genel başvurularınız için özgeçmişinizi ik@asisotomasyon.com adresine ilgilendiğiniz pozisyonla ilgili bir ön yazı ekleyerek yollayabilirsiniz.

Başvuru yap

Güvenlik Kodu
Dosya ekle Eklenecek dosyanın boyutu max 5mb olmalıdır. (Word, Pdf)
GÖNDERLütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.