Dünden bugüne “Asis”

Asis Otomasyon'un temeli 1990 yılında atılmış, IT ve bilişim teknolojileri konusunda hizmet vererek faaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılına gelindiğinde ise şirketin profesyonel kadrosu, yoğun bilgi birikimi ve tecrübesi ile Asis Otomasyon Akaryakıt Sistemleri’ne dönüştürülmüştür.

O günden itibaren Asis, akaryakıt sektörünün yanı sıra, birçok sektöre otomasyon sistemleri, donanım ve yazılım çözümleri üretmekte, teknolojik hizmetler vermekte ve satış sonunda ürettiği tüm ürünlerin imalat ve montajını da sağlamaktadır. 

Sektörünün en kapsamlı, donanımlı ve büyük Ar-Ge merkezini 2017 yılında hizmete sokan Asis Otomasyon, 8 adet proje geliştirme deney laboratuvarı, tam donanımlı 2 adet gelişmiş test ve 1 adet prototipleme laboratuvarı ile uydu sistemleri, ödeme sistemleri, mobil uygulamaları, IOT, yapay zeka, robotik, gömülü sistemler, görüntü analizi ve sensör teknolojileri ana başlık ve konuları üzerine çalışmaktadır.

Ar-Ge çalışmalarını inovatif yaklaşımının merkezine koyarak, tamamı kendi üretimi olan sistem ve ekipmanları kendi öz kaynakları ile üretmektedir ve gerçekleştirmektedir. Akaryakıt sektörünün ihtiyaçlarına yönelik, müşteri taleplerine bağlı olarak da özel projeler geliştiren Asis Otomasyon, %100 yerli bir firmadır.

Asis, İstasyon Otomasyon Sistemleri satış, montaj, uygulama, eğitim ve servis konularında yurt çapında tüm akaryakıt şirketlerine, kamu ve özel sektör kuruluşlarına dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Asis uzman ve deneyimli kadrosu, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı, müşteri odaklı yaklaşımı ve rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerinin tüm yazılım ve otomasyon ihtiyaçlarında gerçek “Çözüm Ortağı” olmayı hedeflemektedir.
Video Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.