MTS<sup>®</sup> Müşteri Tanıma Sistemleri

MTS® Müşteri Tanıma Sistemleri

Hem filo hem de bireysel müşterilerin yakıt ikmallerini kontrol altına alan, özel müşteri sadakat programlarının uygulanabildiği, Asis pompa otomasyonu altında bir modül olarak çalışan müşteri yönetim sistemidir. Sistem müşteri talebine göre bağımsız olarak istasyon lokalinde ya da birçok istasyonu kapsayacak şekilde tek merkezden yönetilecek şekilde kurgulanabilmektedir. Birçok farklı müşteri yönetimi modellerini içermesinin yanında, müşteri kimliğinin oluşturulması aşamasında da kullanıcılarına çeşitlilik sunmaktadır. Gerek ticaret modeli gerekse kimlik çeşitliliği sayesinde, sistem birçok müşteri segmentine sistem üzerinden hizmet verebilme olasılığı sunar. Otomasyon sistemlerini, kontrol ve denetim özellikleri haricinde, ticari olarak da kullanmak isteyen kurumlar için ideal bir sistemdir. Asis pompa otomasyon ve merkezi yönetim sistemi içerisinde müşteri yönetim modülleri mevcut olup, sistemlere müşteri tanıma modüllerinin eklenmesi ile tak çalıştır mantığı ile kullanılması mümkündür.

 Broşür

Sistem Temel Özellikleri

Sistemin muhtelif bileşenleri ile manyetik kart, mifare temassız kart, mifare anahtarlık, mifare etiket ve plaka algılama ile sistem farklı kimlikteki müşterileri yönetebilir.

Müşteri kimliklerini algılamak adına Asis´in üretmiş olduğu pompa üzeri temaslı/temassız kart okuyucular (Orbit VP, Orbit ST, MCR). mobil kart okuyucular (MobileX) ve yapay zeka plaka sensörü (PSensör) ile entegredir.

Müşteri tanıma sisteminde, pompacılara kart verilip, otomasyon sisteminde pompacı olarak tanıtılmaları durumunda; tüm pompacıların yapmış olduğu satışlar sisteme işlenir. Bu sayede hem zaman tasarrufu sağlanır, hem de vardiya değişimlerindeki pompacı hesaplamalarından kaynaklanabilecek olan sorun ve hataları ortadan kaldırılmış olur.

Herhangi bir merkezi sistem olmadan, istasyonun yerel cari müşterilerine dağıtılan kartlar sayesinde, bu müşterilerin satışları hatasız bir şekilde takip edilir, istasyon sahiplerinin müşteri potansiyelini arttırmasında yardımcı olur.

Merkezi olarak yönetilen bu projelerde, dağıtım firmalarının veya kurum merkezlerinin tüm istasyonlarından ikmal yapan müşterilerine, indirim, puan kazandırma ve harcatma, farklı loyalty programları ile entegrasyon gibi satış projelerinin uygulamasına olanak sağlar.

Merkezi ya da yerel olarak yönetilen müşteri tanıma programlarında, kart okuyucusu olarak tuş takımlı modellerin kullanılması halinde, soru yanıtlama, pin girme, km bilgisi girme gibi yöntemlerle projelerin güvenliği sağlanmaktadır.

Sistem Bileşenleri

Orbit VP

Orbit VP, hem filo hem de bireysel yakıt alım kayıtlarını kontrol ederek müşteri sadakat programlarının kullanılmasına izin verir.

Orbit ST

Orbit ST, hem filo hem de bireysel yakıt alım kayıtlarını kontrol ederek müşteri sadakat programlarının kullanılmasına izin verir.

MCR

MCR, Asis´in geliştirmiş olduğu otomasyon sistemleri ile entegre olarak çalışan manyetik şeritli kartları okuyan terminalidir.

MobileX®

Araç kimlik etiketini, müşteri kartlarını vb. okuyarak otomasyon sistemine kablosuz olarak ileten mobil veri terminalidir.

MobileX® Station Master

MobileX Station Master, MobileX el terminalinin otomasyon sistemi ile iletişim kurmasını sağlayan birimdir.

PSensör®

ASİS ’in sektöründe ilk olarak geliştirdiği ve farklı alanlarda uyguladığı özel bir kamera sensörü kullandığı embeded plaka tanıma algılayıcıs��dır.

Video Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.