İnsan Kaynakları

Asis olarak kişi yetkinliklerinin yanı sıra aidiyet duygusu ve başarma arzusu yüksek, içinde bulduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı kişilerin kurum kültürümüzü daha da geliştireceğine inanıyoruz. Bu bağlamda insan kaynağının şirketin en önemli sermayesi olduğunun bilinciyle İK politikalarımızı geliştirmekteyiz.

İşe alım stratejisinin şirketlerin başarısındaki önemine inanan Asis, insan kaynağı seçiminde kişilerin eğitim, deneyim, yetkinlik, kariyer hedefleri ve beklentileri ile pozisyonun gerektirdiği özellikler ve şirket ihtiyaçlarına göre işe alım yapmaktadır. Ekip çalışmasına yatkın, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen ve kurum kültürüne en uygun bireyleri grup bünyesine katmaktadır. 

Asis, çalışanlarına potansiyellerini en iyi biçimde gerçekleştirebilmeleri konusunda destek olmaktadır. Bu doğrultuda, İnsan Kaynakları, çalışanların gelişmesi gereken bilgi, beceri ve yetkinlik alanlarını saptayarak çok çeşitli kişisel ve mesleki eğitimler organize etmektedir. Aynı şekilde çalışanların kişisel eğitim talepleri de bu açıdan değerlendirilerek, uygun bulunduğu hallerde kurum bünyesinde veya dışardan eğitim almaları sağlanmaktadır.

Asis, gençlerin profesyonel hayata hazırlanmasında stajların büyük önem taşıdığı inancıyla, grup şirketlerinde lise ve üniversite öğrencilerine staj imkânı sağlamaktadır. Grup şirketlerinde yapılan stajlarda gençler, çeşitli departmanlardaki iş süreçlerini tanımakta ve bu süreçlere destek olmaktadır.

STAJYER MÜHENDİS PROGRAMI

ASİS’İN YILDIZLARI, şirketimizde deneyim ve vizyon kazanarak kendini geliştirmek isteyen, üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. ve 4. sınıf öğrencisi olarak eğitim gören kişilerin başvuru yapabildiği bir staj programıdır.

  • Stajyer mühendis olarak aramıza katılacak arkadaşlarımız ilgi ve uzmanlık alanlarına göre belirlenen bölümlerde stajlarına başlarlar.
  • Her bir stajyerimize uzman mühendislerimiz mentörlük sağlar.
  • Stajyer mühendis olarak ASİS’İN YILDIZLARI programına seçilen stajyer çalışma arkadaşlarımız haftada en az 1 gün bizimle beraber çalışırlar. 
  • Stajyer arkadaşlarımız görev süreleri boyunca Asis çalışanı olarak ücret alırlar.
  • Çalışma arkadaşlarımızın sigortaları eğitim aldıkları üniversiteleri tarafından yapılır.

 

Kariyerine sağlam bir başlangıç yaparak, kendisini geliştirmek isteyen stajyer adaylarınıı önemli projelerde birlikte çalışmak için bekliyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru için ik@asisotomasyon.com

 

ZORUNLU STAJLAR

Lisans/Ön Lisans

ASİS’İN YILDIZLARI programı kapsamında lisans öğrencilerinin yaz stajı başvuruları her yıl Mart ayında alınmaktadır. Üniversite yaz stajları Haziran – Eylül ayları arasında gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda dönem stajları da kabul edilmektedir.

Başvuru esnasında 3. veya 4. sınıfa devam eden (en az altıncı yarıyıldan ders aldığını gösterir durumda olan lisans öğrencileri) adayların başvuruları değerlendirilir.

Not: 3308 sayılı Meslekî Eğitim Kanunu gereğince sigorta primlerinin üniversiteler tarafından karşılanması gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve başvuru için ik@asisotomasyon.com

Teknik ve Meslek Liseleri

ASİS’İN YILDIZLARI programı kapsamında, kontenjan dahilinde ilgili okul müdürlükleri tarafından belirlenen öğrencilerin gerçekleştirdiği staj uygulamasıdır.

Öğrenciler, şirketimize doğrudan da başvuru yapabilir. Staj başvuruları her yıl Mart ayında alınmaktadır

Detaylı bilgi ve başvuru için ik@asisotomasyon.com

 

Açık Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinden açık pozisyonlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.
LinkedIn üzerinden açık pozisyonlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Genel başvurularınız için özgeçmişinizi ik@asisotomasyon.com adresine ilgilendiğiniz pozisyonla ilgili bir ön yazı ekleyerek yollayabilirsiniz.

Başvuru yap

Güvenlik Kodu
Dosya ekle Eklenecek dosyanın boyutu max 5mb olmalıdır. (Word, Pdf)
GÖNDERVideo Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.