Asis Çözüm Merkezi (AÇM)

Asis Çözüm Merkezi

 

Asis Otomasyon Çözüm Merkezi olarak, Asis’in ürettiği teknolojik çözümlerin operasyonel süreçlerine katma değer sağlamaktayız. Problemlerinizin çözüme ulaşana kadar takip edildiği, bilgilendirici, sürdürülebilir çözümlerin üretildiği, önleyici yöntemlerin geliştirildiği bir yapı ile çalışıyoruz. Uzman kadromuz sizlere 7/24 hizmet verirken, müşteri odaklı yaklaşımımızla yaşadığınız sorunlara en kısa sürede çözmeyi hedefliyoruz.

Çözüm Merkezi olarak hizmetimizin merkezine müşteri ve bayilerimizi konumlandırarak tamamen çözüm odaklı çalışmaktayız. Yüksek yanıt verme ve devamında problem çözme oranlarımız ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Gelişmiş analiz mekanizmamız ile aldığımız her çağrıyı inovatif bir yaklaşımla değerlendirerek bu verileri kendimizi geliştirme fırsatı olarak görmekteyiz.

Müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla tasarlanmış, tamamen müşteri odaklı en iyi uygulamaları sağlayan EN 15838:900 Müşteri İletişim Merkezi Yönetim Sistemi Standardına sahip olan Asis Çözüm Merkezi, sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda hizmet kalitesini arttırmak için özveri ile çalışmaktadır.

Bayilerimiz ve müşterilerimiz Asis Çözüm Merkezine 7 gün 24 saat 0 850 222 27 47 numaralı telefondan, 0 552 777 27 47 numaralı WhatsAspp hattımızdan, Petech Mobile uygulama üzerinden veya web üzerinden ulaşabilirler.
Video Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.