Neden Asis?

NEDEN ASİS?

Asis, %100 yerli sermayeli bir Türk firması olmakla birlikte Ar-Ge konusunda sektöründe öncü konumdadır. Akaryakıt sektörüne ileri teknoloji ile otomasyon sistemleri üretirken, Ar-Ge merkezinde hem akaryakıt hem de diğer sektörlere hizmet edecek özel proje ve uygulamalar geliştirir.

 
 
neden-asis

Yaygın Servis Ağı

Konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile Türkiye genelinde kesintisiz ve kaliteli servis hizmeti vermektedir.

 
 
neden-asis

Özel Projelerde Edindiği Deneyim ve Başarı

Türkiye’nin en büyük kamu ve özel firmaları ile yürüttüğü ve hayata geçirdiği akaryakıt yönetim otomasyonu projeleri ile sektörde en çok tercih edilen firma olmuştur.

 
 
neden-asis

İnovasyon döngüsü

Sürekli güncellenerek yenilenen ürünleri ile Asis, Ar-Ge ye verdiği önem sayesinde ürünlerindeki inovasyon döngüsünü sürekli olarak dinamik tutmaktadır.

 
 
neden-asis

Ar-Ge Yatırımları/Yerel Yazılım

Ar-Ge merkezi binasında genç ve dinamik mühendis kadroları ile sektörden gelen talepler doğrultusunda sürekli gelişim ve kullanım kolaylığı sağlayan yazılımlar geliştirmektedir.

 
 
neden-asis

Anahtar Teslimi Çözüm Sunan Tek Yerli Üretici Firma

Yazılımdan donanıma kadar olan tüm ekipmanları tamamen kendisi üreten Asis, tüm hizmetleri tek elden karşılayabilmektedir.

 
 
neden-asis

Üstün Teknoloji, Montaj ve Pazarlama Deneyimi

İleri düzeyde teknolojik imkanları uzman kadrosu servis ve hizmet sağlamaktadır.

 
 
neden-asis

Sosyal Sorumluluk Anlayışı

Yardımlaşma ve hoşgörünün kurumsallaşmış adresi olan Asis, eğitimin çocukların yaşamındaki önemininin bilincindedir ve bu gerekçe ile de Monticola projesi ile eğitimde güçlük çeken gelecek nesillere destek olmaktadır.
Video Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.