POL Online Merkezi Yönetim Sistemleri

POL Online Merkezi Yönetim Sistemleri

Tüm istasyonların merkezi olarak yönetildiği, istasyon, kullanıcı, müşteri/araç sayısı sınırsız olan, web tabanlı, istasyonlardan veri toplamanın çok ötesinde olan sistem yönetim platformudur.

 Broşür

Sistem Temel Özellikleri

Sistem, mobilizasyona tam destek vermek amacı ile web tabanlı olarak tasarlanmıştır. Kullanıcı, istasyonlar, tanker, müşteri ve araç tanımlamalarında sayı sınırı yoktur. Müşteri merkezinde kurulup devreye alınabildiği gibi, istasyon başına hizmet anlamında da kullanıcıların hizmetine sunulabilmektedir.

İstasyonlar, tankerler, kullanıcılar, ürün tipleri, fiyatlar, müşteriler, araçlar, loyalty parametreleri, limit ve kısıtlamalar gibi temel sistem parametreleri ve tanımları yapılmaktadır.

Merkezi olarak yönetilen tüm taşıt tanıma, müşteri tanıma ve loyalty müşterilerinin alımları ve özellikleri raporlanmaktadır.

İstasyonların pompa satışları, yakıt alan araçlar, satış tipleri, tanımlı müşterileri, bağlantı durumları, merkezi haberleşme detayları, mutabakatları raporlanmaktadır.

İstasyonlarda satılan ürünlerin satış miktarları, fiyatları, tipleri istasyon, bölge, mıntıka bazında analitik olarak raporlanmaktadır.

İstasyonlardaki tanklardaki envanterler, yapılan dolumlar, tank alarmları, sızıntılar, tesis ikmalleri istasyon, bölge, mıntıka bazında analitik olarak raporlanmaktadır.

Sistemin teknik altyapısına dair, iletişim, veri iletimleri, veri mutabakatları, pompa ve tank sorunları raporlanmaktadır.

İstasyonlardaki giriş ve çıkışların sapmaları, merkezdeki dolumlarla istasyonlarda gerçekleşen dolumların karşılaştırılması gibi çapraz analizler yapılarak, kullanıcılara yönetim raporları sunulmaktadır.

Hem merkezi sistem, hem de istasyon ve tanker yazılımları uzaktan otomatik update özelliğine sahiptir. Bu sayede; müşterilerin sistemden beklediği ilave özelliklerin geliştirilmesinin ardından sistemler kendisini otomatik olarak merkezden güncelleyebilmektedir.

Tüm taşıt tanıma ve loyalty programlarında müşteri, araç ve kart tanımları, kısıt, limit ve bakiye gibi bilgiler merkezde tutulmakta olup, istasyonda yakıt alımı öncesinde istasyon otomasyon sistemi ile merkezi yönetim sistemi arasında çift taraflı iletişim sayesinde otorizasyon yapılır. Bu sayede, ilgili satış işlemleri merkezi olarak sistem tarafından otomatik olarak yönetilmektedir.

Tüm merkezi yazılım web tabanlı olarak tasarlanmıştır. Bu sayede merkezi sisteme ilgili kullanıcılar, dünyanın her yerinden bağlanabilir ve işlemlerini yapabilirler.

Sistemde birçok farklı model kullanıcı tanımlanmış olup, her kullanıcı da ayrıca kendi içerisinde görüntüleme, veri girme, silme ve raporlama fonksiyonlarına göre yetkilendirilebilmektedir.

Sistemde istasyon sayısı, kullanıcı, müşteri, araç ve kart tanımı sınırı bulunmamaktadır. Sistemin çalışacağı sunucu donanımın, sayılara göre düzgün seçilmesi yeterlidir.

Taşıt Tanıma ve loyalty gibi satış modelleri sonunda müşteri ve istasyona faturalanacak miktara dair iskonto, komisyon, puan gibi parametreleri hesaplanarak, fatura kesilmesi için raporlar ve veriler üretilmektedir.

Sistem Bileşenleri

Petech® Online Merkezi Yönetim Yazılımı

Tüm istasyonların merkezi olarak yönetildiği web tabanlı, ayrı bir yazılıma gerek duymayan sistem yönetim platformu yazılımıdır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.