Ar-Ge Merkezi

arge

8 adet proje geliştirme deney laboratuvarı, 2 adet gelişmiş test ve 1 adet prototipleme laboratuvarı ile ürün geliştirme, test, ölçme ve 3D prototipleme çalışmaları yapılmasının yanı sıra dünyada var olan gelişmiş teknolojik ürünlerin millileştirilmesi için de çalışmaktadır.

 
 
arge

Türkiye’nin 944. Ar-Ge merkezidir.

 
 
arge

Asis, bugüne kadar sahip olduğu Ar-Ge yeteneğini ve bilgi birikimini inovatif yaklaşımla harmanlayarak akaryakıt ve diğer sektörlere buluş niteliğinde ürünler geliştirmektedir. Bugüne kadar 16 adet yurt içi ve yurt dışı kapsamlı patent ve 43 adet marka tescili almıştır. 

 
 
arge

Derin öğrenme, makine öğrenmesi, yapay zekâ ve yapay sinir ağları konusunda çalışmalar yürüterek Endüstri 4.0’a yönelik çözümlerin ve ürünlerin ortaya çıkması için çalışmaktadır. IoT konusunda var olan çözümlere ek olarak sektörün ve pazarın ihtiyaçlarını ön görerek yeni projeleri hayata geçirmiş ve geçirmeye devam etmektedir.

 
 
arge

Robotik sistemlere odaklanan donanım ekibi, yapay zeka ve yapay sinir ağları algoritmalarının görmeye, öğrenmeye ve hatta hissetmeye olan etkilerini ve sonuçlarını inceleyerek makine öğrenme algoritmalarının geliştirilmesini sağlamayı hedeflemektedir. Asis Ar-Ge Merkezi, güçlü teknolojik altyapısı ve derin bilgi birikimine sahip personeli ile fikirlerin çözüme dönüştürülmesi konusunda alanında lider konumundadır.

 
 
arge

Yapılan Ar-Ge çalışmalarında üniversite-sanayi iş birliğinin öneminin farkında olduğu için farklı üniversitelerdeki akademisyenlerle farklı konularda iş birliği de yapmaktadır. Gerek teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmamak gerek teknolojinin trendini sürekli gözlemlemek ve akademik çalışmalardan da yararlanabilmek için üniversite-sanayi iş birliklerine sürekli olarak devam etmektedir.
Video Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.