Neofleet® Araç Takip Sistemleri

Araç filosuna sahip şirketlerde ve kurumlarda; araçların online kapsamlı takibi ile performans, gider ve konum denetimi yaparak, toplam verimliliği arttıran sistemdir. Bu sayede şirketler yaptıkları yatırımı kısa sürede geri kazandıkları gibi uzun vadede yüksek kazanç sağlarlar. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak ister web ister telefonunuza yüklediğiniz uygulama üzerinden araçlarınıza dair anlık ve geriye dönük birçok veriye ulaşabilirsiniz.

 Broşür

Sistem Temel Özellikleri

Sürücünün aracı uygun kullanımı veya entegre animasyon ile güzergâh dışı yollara ulaşımı denetlenerek maliyet tasarrufu sağlanır. Araçların aşırı hızlı kullanımının önlenmesi, belirlenen rota dışına yapılan seyahatlerin denetimi, rölantideki gereksiz çalışma süresinin kontrolü ve mesai dışı araç kullanım denetimleri sayesinde yakıt tüketiminde %20’ye varan tasarruf sağlar.

Sistem tarafından yönetilen araçların, tanımlı olan çalışma şartları haricindeki faaliyetleri (çalınma, aşırı hız, araç çekilmesi vs.) tespit edilerek yöneticilerin anlık olarak sistem üzerinden, sms ya da e-mail ile uyarılması sağlanılır.

Sürücüler için grafik üzerinde performans değerlemesi yapılır (Hız, yakıt tüketimi vb.). 7 gün 24 saat takip ve detaylı raporlamalar sayesinde araçlar ve sürücüler üzerindeki kontrol ve denetim sağlar. Saha ekiplerinin mesaiye uyum süreçleri kontrol edilerek verimliliği arttırır.

Sistem üzerinde bulunan poligon ve nokta ekleme seçenekleriyle sınırları belirleyerek, araçlarınızın bu alanlara giriş–çıkışlarını kontrol edebilir, e-posta aracılığıyla ya da mobil uygulama üzerinden yapılan ihlalleri görebilirsiniz.

Araç ve/veya personelin önceden tanımlanmış olan varış noktalarına gidip gitmediklerinin ve varış noktasında ne kadar bulunduklarının takip ve tespitini yapabilirsiniz.

SULAMA TAKİP VE KONTROL SİSTEMİ: Pivot sulama sistemlerinde hassas hareket sistemleri kontrol edilerek, cihazın çalışma durumu takip edilir.

AKILLI DURAK TAKİP SİSTEMİ: Minibüs gibi durak takibi yapılan araçlarda zamana bağlı durak giriş ve çıkışları denetlenir. Bu sayede geçiş önceliği olan araçların takibi yapılarak müşterilere en iyi hizmet sağlanmış olur.

MOTOSİKLET TAKİP SİSTEMİ: Kuryeler için iş planı ve takibinin yapılması sağlanır. Bireysel sürücüler için ise çalınma riskini minimize eder.

ISI SENSÖRÜ ÇÖZÜMÜ: Soğuk hava depoları ve soğutuculu kamyonetler için araç takip sistemine entegre edilen ısı sensörü sayesinde hem aracınızın hem de soğutma ünitesinin ısı takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

ARAÇ DEPOSU YAKIT DURUM TAKİBİ;: Seyir ya da park halindeki bir aracın deposundaki normal dışı yakıt seviye değişiklikleri, Asis tarafından geliştirilen seviye sensörü sayesinde algılanır ve eş zamanlı alarmlar üretilerek kullanıcı uyarılır.

İŞ MAKİNESİ YÖNETİMİ: İş makinelerinde motor çalışma saati ve iş makinesinin bom elemanlarının (kepçe, silindir vs.) çalışma durumları karşılaştırılarak iş makinesinin gerçek çalışma zamanları hesaplanır. Bu sayede doğruluk oranı çok yüksek performans, hakediş ve araç bakım raporları üretilebilmektedir.

Filo yöneticileri, özel araç bakımları, sigorta, kaza, ceza, vize kayıtları, sıcaklık alarmı, grafik konum, mesai dışı kullanım, yakıt tüketimi, bölge ihlalleri, geçmiş izleme, günlük araç hareketleri, mesai, nokta bölge giriş çıkış, hız, vardiya gibi daha birçok özelleştirilmiş raporları görüntüleyebilir, farklı formatlara çevirebilir ve çıktı alabilir. Ayrıca tüm filo verileri farklı sistemlerle de entegre edilerek yönetimsel verim arttırılır.

Sistem Bileşenleri

Neofleet® Araç Takip Yazılımı

Neofleet araç takip yazılımı ile filo araçlarınızın takibini istediğiniz zaman istediğiniz yerden yapabilirsiniz.

NVU Araç Takip Cihazı

Neofleet araç takip yazılımı ile araçlarınızı takip etmek için kullanılan ve araç üzerine takılan cihazdır.

DRU Sürücü Tanıma Ünitesi

Araç takip cihazına entegre olarak çalışan DRU işletmenin filosundaki araçların günlük kullanımı kontrol altında tutulabilir.

V Probe

V-Probe yüksek kapasiteli araç yakıt depoları içerisindeki yakıt seviyesini sürekli olarak ölçen elektronik ölçü çubuğudur.

Video Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.