İnovasyon Politikamız

inovasyon

Asis, sürekli inovasyonu şirket kültürü olarak benimseyerek inovasyon süreçlerine önem vermektedir.

Öğrenen, gelişen ve geliştirerek üreten bir organizasyon olan Asis, tüm paydaşları ile inovasyon (yenilikçilik) odaklı çalışmaları yürütür, yürüttürür ve destekler.

İnovasyonun kaynakları; yeni icatlar, yeni teoriler, yeni kavramlar ya da eskiden beri var olan yöntemlerin geliştirilerek yeniden uygulanmasıdır.

 
 
inovasyon

Asis’ in tüm yöneticileri inovasyon için gerekli ortamı sağlamak ve bölümündeki ilgili işleri koordine etmekten sorumludur. 

Aynı şekilde tüm yöneticiler ve çalışanlar, etik kurallar çerçevesinde çalışma alanları ile ilgili bilgilere ulaşıp organizasyon içerisinde yayarak, kullanımını desteklemekle yükümlüdür.

Böylece bilgilerin inovatif (yenilikçi) ürün, hizmet ve süreçlere dönüştürülmesi hedeflenmektedir.

 
 
inovasyon

Asis Fikir Toplama ve Değerlendirme Sistemi (ASİS FTDS)

Kurumsal İnovasyon Sistemi (KİS) kültürünün firma içerisinde yerleştirilmesi, geliştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanmasında etken yöntemlerden birinin FİKİR HAVUZU olduğu bilinci ile oluşturulan Fikir Toplama ve Değerlendirme Sistemi, Asis tarafından oluşturulmuş ve yürütülmektedir. Tüm paydaşların dahil olabileceği bu sistem ile her konudaki fikirler paydaşlardan toplanmakta, oluşturulan İnovasyon Çalışma Grubu üyeleri tarafından değerlendirilmekte ve uygun görülen fikirler hayata geçirilmektedir.

Asis Fikir Toplama ve Değerlendirme Sistemine giriş için tıklayınız.
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.