Genel Müdürümüzün Mesajı

Genel Müdürümüzün Mesajı

Küreselleşen ekonomide sadece işini yapmak ve en iyisini yapmak artık yetmemektedir. Dünya ve Türkiye için işinizde ve sektörünüzde mutlak uzman olmalısınız. Hem işinizi en iyi yapmalısınız hem de sektörünüze inovatif ürünler kazandırmalısınız. Sizinle çalışmaktan ve çözüm ortaklığınızdan mutlu, iş ortakları yaratmalısınız. Bu da ancak bilim-teknoloji kültürüyle yoğrulmuş çalışanları ile Ar-Ge'ye yatırım yapan işletmelerde oluşabilir. İşte bu önemli noktayı hedef edinerek, çalışmalarımızla bugünün ihtiyaçlarına çözüm getirip, otomasyonun da geleceğini yaratmaktayız. Günümüzde her gün yepyeni resmi uygulamalar ve özel ihtiyaçlar gündeme gelmektedir. İhtiyaçlara cevap verebilmenin yolunun ise teknolojiden geçeceği herkes tarafından bilinmektedir.

Teknolojiye verdiğimiz önem "Türkiye'nin en iyisi" olmamızın yolunu belirlemiştir. Teknolojik işletme olmanın getirisi üretici olabilme sonucunu yaşatır. Doğal olarak yaptığınız işin, her gün daha da iyisini yapabilecek güce kavuşursunuz. Biz ne yaptığımızı ve akaryakıt sektöründe nasıl bir sorumluluk yüklendiğimizi biliyoruz. Bu sorumluluk ile teknolojiyi geliştirmenin ağır işçiliğini yapıyoruz. Bunun sonucunda da teknolojinin gücünü ürünlerimizle sizlere sunuyoruz. Bizler, Türkiye'de yarattığımız bu muhteşem teknolojik gücü sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Saygılarımla,
 
Yusuf KAYA
Genel Müdür

 

10 Kasım 2000
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.