İnsan Kaynakları

Asis olarak kişi yetkinliklerinin yanı sıra aidiyet duygusu ve başarma arzusu yüksek, içinde bulduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı kişilerin kurum kültürümüzü daha da geliştireceğine inanıyoruz. Bu bağlamda insan kaynağının şirketin en önemli sermayesi olduğunun bilinciyle İK politikalarımızı geliştirmekteyiz.

İşe alım stratejisinin şirketlerin başarısındaki önemine inanan Asis, insan kaynağı seçiminde kişilerin eğitim, deneyim, yetkinlik, kariyer hedefleri ve beklentileri ile pozisyonun gerektirdiği özellikler ve şirket ihtiyaçlarına göre işe alım yapmaktadır. Ekip çalışmasına yatkın, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen ve kurum kültürüne en uygun bireyleri grup bünyesine katmaktadır. 

Asis, çalışanlarına potansiyellerini en iyi biçimde gerçekleştirebilmeleri konusunda destek olmaktadır. Bu doğrultuda, İnsan Kaynakları, çalışanların gelişmesi gereken bilgi, beceri ve yetkinlik alanlarını saptayarak çok çeşitli kişisel ve mesleki eğitimler organize etmektedir. Aynı şekilde çalışanların kişisel eğitim talepleri de bu açıdan değerlendirilerek, uygun bulunduğu hallerde kurum bünyesinde veya dışardan eğitim almaları sağlanmaktadır.

Asis, gençlerin profesyonel hayata hazırlanmasında stajların büyük önem taşıdığı inancıyla, grup şirketlerinde lise ve üniversite öğrencilerine staj imkânı sağlamaktadır. Grup şirketlerinde yapılan stajlarda gençler, çeşitli departmanlardaki iş süreçlerini tanımakta ve bu süreçlere destek olmaktadır.

 

 

Açık Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinden açık pozisyonlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.
LinkedIn üzerinden açık pozisyonlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Genel başvurularınız için özgeçmişinizi ik@asisotomasyon.com adresine ilgilendiğiniz pozisyonla ilgili bir ön yazı ekleyerek yollayabilirsiniz.

Başvuru yap

Güvenlik Kodu
Dosya ekle Eklenecek dosyanın boyutu max 5mb olmalıdır. (Word, Pdf)
GÖNDERVideo Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.