Mekser Petrol Ekipmanları A.Ş.

Mekser, 1960 yılından beri akaryakıt pompaları, hava saatleri ile bu ürünlerin yedek parçalarını üretmekte ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. 1976 yılında Türkiye’nin ilk yerli pompasını üreterek sektörün akışını değiştirmiş ve öncü bir firma olarak sektöre ismini yazdırmıştır. Ürünleri uluslararası kalite ve standartlara sahiptir.

MM Petrol, Mekser markası ile 2002 yılında kurulmuş, 2009 yılında Petposan markasını satın almış ve yerleşik pompa pazarının yaklaşık %50’si Mekser imzasını taşımaktadır. %100 yerli üretimi ile kendi hidrolik, metre ve elektronik ünitelerin üretimine tam donanımlı entegre tesislerinde devam etmektedir. Yeraltı ve yerüstü akaryakıt tesisat ekipmanları ve pompa ve istasyon teçhizatları ile ilgili dünyaca tanınmış markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Asis’in, Mekser’i 2013 yılında satın alması ile Mekser, müşterilerine istasyon otomasyonları dahil sektörün tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek ürün ve hizmetler sunmaktadır. Yurt çapında 7 bölgede organize olmuş 34 servis birimine bağlı 120 saha personelini içeren bayilik teşkilatında satış sonrası hizmet verilmektedir. Yurtdışı servis hizmetleri yerel yetkili bayi organizasyonu ile sağlanmaktadır. Sektörün en deneyimli üyesi olarak Mekser, artan ve izlenebilir kalite anlayışından ödün vermeyerek yeni projelerle sektöre yön vermeye devam edecektir.

http://www.mekser.com
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.