Mail Disclaimer

Bu mesaj gizli ve sadece gönderilen alıcıların kullanımı içindir. Ayrıca, ayrıcalıklı ya da telif hakkı veya diğer hukuk kuralları ile korunuyor olabilir. Şayet bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen bize geri göndererek bildiriniz ya da sisteminizden siliniz. Mesaj içeriğinin kopyalanması veya herhangi biri ile paylaşılması yasaktır. Yanlışlıkla alınan mesajdan dolayı herhangi bir gizlilik veya yasal profesyonel ayrıcalık hakkı kaybolmaz veya feragat edilemez.

ASİS Otomasyon ve Akaryakıt Sistemleri A.Ş.'e gönderilen ya da alınan tüm mesajlar iç politikalara uyumu sağlamak amacıyla ve Şirket'in çıkarlarını korumak ve potansiyel kötü amaçlı yazılımları durdurmak için izleniyor olabilir. Elektronik mesajlar değiştirilebilir, eklenebilir, kaybolabilir, silinebilir ve virus içerebilir olabileceğinden, güvenli ve hatasız değildir. Şirketimizle elektronik mesaj yolu ile iletiŞim kuran herkes bu riskleri kabul eder.
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.