E-Bülten Kayıt Sözleşmesi

Sayın Müşterimiz,

E-ticaret yasası gereği 1 Mayıs 2015 itibarı ile Asis Otomasyon ve Akaryakıt Sistemleri A.Ş olarak ürünlerimiz, sistemlerimiz, hizmetlerimiz, aktivitelerimiz, organizasyonlarımız ve kampanyalarımız hakkında bilgilendirme yapabilmek için izninizi rica ediyoruz.

Asis Otomasyon ve Akaryakıt Sistemleri A.Ş. ürünleri, hizmetleri, aktiviteleri, organizasyonları ve kampanyaları hakkında link ve yönlendirmeleri, tanıtımları, haberleri veya reklamları da içerebilen şekilde beni bilgilendirmesi için Asis Otomasyon ve Akaryakıt Sistemleri A.Ş’nin tüm bilgilerimi (telefon numaraları, faks, posta ve e-posta adreslerimi) bana ulaşmak için kullanmasına, yasal düzenleme kapsamında ticari iletişim ve ticari elektronik ileti gerçekleştirebilmesine izin/onay veriyorum. Herhangi bir zamanda e-posta gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla kolayca çıkabilirsiniz.


Asis Otomasyon ve Akaryakıt Sistemleri A.Ş. müşteriler tarafından sunulmuş olan bilgileri üçüncü şahıslarla kural olarak paylaşmayacaktır.
 
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.