Trabzon Büyükşehir Belediyesi de Otomasyon Ve Taşıt Tanıma Sistemlerinde Asis’i Tercih Etti

Trabzon Büyükşehir Belediyesi de Otomasyon Ve Taşıt Tanıma Sistemlerinde Asis’i Tercih Etti
Tarih 11.11.2020

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Petech Pompa Otomasyon, Tank Otomasyon, Tanker Otomasyon ve Taşıt Tanıma Sistemlerinde Asis’i tercih eden ayrıcalıklı belediyelerin arasına katıldı. 
Alınan ihale kapsamında Trabzon Büyükşehir Belediyesinin 6 noktasında kurulumları tamamlanan Petech Pompa Otomasyon, Tank Otomasyon ve Tanker Otomasyon Sistemleri ile Petech Online merkezi yönetim yazılımları Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından kullanılmaya başlandı. Bunun yanı sıra belediyenin 650 aracı CyberTTS® taşıt tanıma sistemlerine dahil edildi. 
Trabzon Belediyesinin araçlarının yakıt ikmallerini kontrol altına alan Cyber TTS® Taşıt Tanıma Sistemi, kullanıcılarına sunduğu farklı çözümlerle taşıt tanıma sistemleri içinde en iyisi olma özelliğini sürdürüyor. Ultra Yüksek Frekans (UHF) Teknolojisi farkıyla Cyber TTS® üretilmiş araç kimlik birimlerinde esneklik ve teknolojik güvenlik sağlar ve tabancada okuma problemlerini ortadan kaldırır. Ekonomik ve hızlı montaj ile proje yaygınlığını desteyen Cyber TTS® sağlam tasarımı ve kolay kullanımıyla yepyeni özellikler sunan taşıt tanıma sistemidir. Sistem, filolara sağladığı avantajlar ile müşteri tanıma sistemleri içerisinde ayrışmış durumdadır. 

 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.