Samsun Terme Belediyesi Otomasyon Ve Taşıt Tanıma Sistemlerinde Asis’i Tercih Etti

Samsun Terme Belediyesi Otomasyon Ve Taşıt Tanıma Sistemlerinde Asis’i Tercih Etti
Tarih 22.12.2021

Samsun Terme Belediyesi, Petech Tank Otomasyon, Petech Pompa Otomasyon ve Taşıt tanıma sistemlerinde Asis Otomasyon’u tercih eden ayrıcalıklı belediyeler arasına katıldı.

Alınan ihale kapsamında kurulumları ve teslimatları tamamlanan konteyner üzerinde tank ve pompa otomasyon sistemleri devreye alındı. Ek olarak Petech Online merkezi yönetim sistemi de kurularak tüm sistemler online olarak izlenilebilir hale getirildi. Belediyenin sahip olduğu ilgili tüm araçlar ise Cyber TTS Taşıt Tanıma Sistemlerine dahil edilerek belediyenin araç filosunun yakıt ikmalleri de kontrol altına alınmıştır.

Kurulan bu sistemlerle Samsun Terme Belediyesinin akaryakıt işlemleri kayıt altına alınırken yine tüm akaryakıt işlemlerine anlık erişim de sağlanmış oldu. Kayıp-kaçak önlemede en etkin ve en teknolojik sistemleri üreten Asis Otomasyon, belediyelerin en çok tercih ettiği akaryakıt sistemidir. Asis Otomasyon, sahip olduğu sektörün en büyük ve en kapsamlı Ar-Ge merkezinde geleceğin teknolojilerini üreterek ülkemiz için katma değer sağlamaktadır.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.