Asis Otomasyon’dan Bayilerine ve Teknik Servis Personeline SEÇ-G Eğitimi

Asis Otomasyon’dan Bayilerine ve Teknik Servis Personeline SEÇ-G Eğitimi
Tarih 23.8.2021

Sağlık, emniyet çevre ve güvenlik ilkelerine bağlı çalışan ve tüm yönetmeliklerini uygulayan Asis Otomasyon, pandemi koşulları nedeni ile eğitimlerini online vererek, bilinçli personel, bilinçli yönetim ve kusursuz olarak takip edilen SEÇ programından ödün vermedi.

14 Ağustos ve 21 Ağustos tarihlerinde Akaryakıt İstasyonları Mühendislik ve Tehlikeli Madde Güvenlik ( TMGD ) Danışmanı Gürdal ORAK tarafından, “Akaryakıt / LPG İstasyonlarında Emniyetli Çalışma” eğitimi iki grup halinde yaklaşık 100 kişiye verildi. Katılımcılar eğitim sonunda sertifikalandırıldılar.

Öncelikle Temel Yangınla Mücadele eğitimi alan katılımcılar, bu eğitimle çalışma alanlarındaki yangın güvenliği bilgilerini alarak yangını yaratan riskleri tanımladılar. Ardından yangının çıkmaması için alınması gereken önlem ve davranış biçimlerini öğrenerek yangın anında çalışma alanındaki tahliye yöntem ve yollarını öğrendiler. Ardından Akaryakıt İstasyonlarında Emniyetli Çalışma konulu eğitimi alan katılımcılar, bu eğitimle de iş güvenliği mevzuatı ve temel sağlık, emniyet kuralları ve akaryakıt istasyonlarına özel tehlikeler hakkında bilgilendirildiler.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.