Asis Otomasyon, Güney Amerika’da Varlığını Sağlamlaştırıyor.
 

Asis Otomasyon, Güney Amerika’da Varlığını Sağlamlaştırıyor.<br> 
Tarih 2.8.2021

İş ortaklarına her zaman özel çözümler sunan ve teknolojilerini dünya çapında hizmete sunmuş olan Asis Otomasyon, CalibeX ile Meksika’da hizmet vermeye devam ediyor.
Asis Otomasyon’un buluş niteliğindeki patentli tank kalibrasyon teknolojisi 3D CalibeX, Türkiye‘deki başarısının yanı sıra, dünyada 40’ın üzerinde ülkede kullanılmaktadır. Bu ülkelere daha önceden de eklenmiş olan Meksika’da yoğunluğunu arttıran Asis, CalibeX ile Güney Amerika’daki yerini sağlamlaştırmıştır.
Meksika’nın önde gelen petrol firmalarına servis veren Rhino Oil servis hizmetlerini hızlandırmak ve daha hassas kılmak için tank kalibrasyonlarını CalibeX ile yaparak hizmet kalitesini ve kullandığı teknolojiyi bir üst seviyeye çıkarmıştır.
AR-GE çalışmaları ile sürekli geliştirilen 3D CalibeX ile yaklaşık 30 dakikalık bir süre içerisinde bir tankın iç ölçüleri, hacmi, uzunluğu, çapı, derinliği, eğim açısı, yönü, bombe çapları gibi fiziksel ölçü değerleri çıkarılmaktadır. En önemlisi, büyük ihtiyaç duyulan tank kalibrasyon tablosunu en hassas ölçülerle ve en hızlı şekilde petrol endüstrisine sunmaktadır.
 
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.