Petech® Tesis Otomasyon Yazılımı

Tesis otomasyonunda dolum kollarını ve tank seviye kontrol ekipmanlarını yöneten sistemdir. Tanker ikmalleri, birim fiyat yönetimi, vardiya uygulaması ve ikmal operatörü ve müşteri yönetiminde tam kontrol sağlar. Tesiste bulunan depolama tankları içerisindeki tüm faaliyetleri yönetir. Anlık tank envanteri, dolumlar ve tankta oluşan alarmları algılayarak, tank içi hareketler kontrol altına alınır. Tesis otomasyon yazılımı, tankların içindeki yakıt, su ve sıcaklık hareketlerini yüksek çözünürlükte inceler, yönetir, kayıt altına alır ve raporlar. Sistemde tüm hareketlerin kayıt altına alınası sayesinde, geçmişe yönelik verilere kolayca ulaşılabilir. Bir istasyon için gerek emniyet, gerek çevresel faktörler ve gerekse ticari hususlar açısından çok önemli olan yakıt depolama ve izleme faaliyetleri tank otomasyon sistemi sayesinde tamamen kontrol altına alınmış olur.
Tesis otomasyon sistemi temelde yazılım tabanlı bir sistem olup, donanım tabanlı sistemlere karşılık, geliştirme, hafıza, görsel ve işlemsel yetenekler, güncel taleplere uyumluluk gibi birçok üstünlükleri bulunmaktadır. İşletim sistem servisi olarak arka planda çalışır. Bu sayede dış müdahalelere kapalıdır. Yazılım içerisinde tüm hareketlerin kayıt altına alınması sayesinde, geçmişe yönelik verilere kolayca ulaşılabilir. Aynı zamanda merkezi sistem de kullanılması halinde, bu verileri eş-zamanlı olarak merkeze de göndermektedir.
 

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.