Asis Otomasyon, OSB Yıldızlarında Üç Kategoride Derece Kazandı.
 

Asis Otomasyon, OSB Yıldızlarında Üç Kategoride Derece Kazandı. <br> 
Tarih 7.12.2021

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK), Türkiye'deki tüm organize sanayi bölgelerini kapsayan OSBÜK-OSB Yıldızları Araştırması'nın sonuçları 6 Aralık tarihinde OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, tarafından çevrim içi basın toplantısıyla açıklandı.
Türkiye'deki organize sanayi bölgelerinde ihracatta, yurt içi ciroda, karlılık ve istihdamda ilk 100 firma ve OSB'lerde en çok Ar-Ge yatırımı yapan, patent alan, dijitalleşmeye harcama yapan ve marka tescili olan ilk 50 firma kamuoyuyla paylaşıldı.
Asis Otomasyon , 2020 yılı OSB’lerde en çok Ar-Ge yapan ilk 50 firma içinde 30. , en çok patent alan ilk 50 firma içinde 32., en fazla marka tescili olan ilk 50 firma içinde ise 24. oldu.
Konu ile ilgili açıklama yapan Asis Otomasyon Genel Müdürü Yusuf Kaya, Ar-Ge merkezi yatırımlarını ve ArGe ‘den OSB’de üretime giden ürün yelpazesinin hacmini sürekli arttırmayı hedeflediklerini belirterek 2022 yılında da ciromuzun yaklaşık %40’ını Ar-Ge yatırımlarına ayırmayı hedefliyoruz. Ar-Ge ve inovasyon bizim işimizin ayrılmaz bir parçası hatta kalbidir diyebiliriz. Hedefimiz her geçen gün bu yatırımları ve AR-Ge çıktılarımızı arttırarak geleceğin teknolojilerini üretmeye devam etmektir, dedi.
 
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.