Onikişubat Belediyesi Araç Takip Sistemlerini Neofleet İle Değiştirdi.

Onikişubat Belediyesi Araç Takip Sistemlerini Neofleet İle Değiştirdi.
Tarih 10.03.2020

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi, araç takip sistemlerinde kullandıkları sistemden vazgeçerek tüm araç filosu için Asis Otomasyon markası olan Neofleet araç takip sistemlerini tercih etti.
Bu sayede, mevcut merkezi yönetim sistemleri Asis Petech Online yazılımı ile Neofleet araç takip sistemi entegre olarak çalışacak ve Onikişubat Belediyesi, filosunda bulunan tüm araçların sarfiyat analizine ve km bilgilerine tek bir ekran üzerinden kolaylıkla erişebilecek. Onikişubat Belediyesi, yapılan sarfiyat analizi ve sistemin sunduğu diğer analitik raporlar sayesinde maksimum tasarruf sağlayabilecek.
Kamu satışları Proje Yöneticisi Gökhan Aydın, son olarak Onikişubat Belediyesinde uygulanan otomasyon ve araç takip entegrasyon modelinin tüm kamu ve kurumsal yapılarda kolaylıkla uygulanabilir olduğunu ve araçların tüm verilerine tek bir ekran üzerinden erişim sağlanabildiğinin altını çizerek zaten birçok kamu ve kurumsal kuruluşların bu entegrasyonu tercih etmesinin altında bu noktanın yattığını belirtti.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.