Monticola Bu Kez de Malatya’nın Hekimhan İlçesindeki Çocukları Güldürdü

Monticola Bu Kez de Malatya’nın Hekimhan İlçesindeki Çocukları Güldürdü
Tarih 04.12.2019

 Asis’in 2 senedir aralıksız sürdürdüğü Monticola projesi Malatya’ın Hekimhan ilçesinde bulunan Kurşunlu ve Kocaözü İlköğretim Okullarını ziyaret ederek yardımlarını dağıttı. Projeye lojistik destek veren Hekimhan Belediyesi, başta Belediye Başkanı Turan Karadağ olmak üzere okul ziyaretlerinde Monticola ekibine eşlik ettiler.

Hekimhan’da toplamda 90 öğrenciye umut dağıtan Monticola Proje yetkilileri öğrencilere getirdikleri yardımları dağıtarak onlarla sohbet ettiler. Yardımlar, Kocaözü İlköğretim Okul müdürü Mihriban Metin ve Kurşunlu İlköğretim Okulu'nun Müdürü Davut Günay, Müdür Yardımcısı Musa Koç ve diğer öğretmeler tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Monticola kurumsal sosyal sorumluluk projesine, Asis’in farklı departmanlarından kişiler her ziyaretinde tam katılımcılık felsefesi ile projeye destek vermektedirler. Malatya-Hekimhan ziyaretinde Asis Satış Pazarlama Müdürü Artun Tanrıyaşükür katılımları ile katkıda bulunmuştur. Ziyaret sonrası duygularını dile getiren Tanrıyaşükür, böyle bir projenin sahibi olan Asis’te çalışmaktan ve onu temsil etmekten duyduğu mutluluğu belirterek bu tarz projeleri sektörde daha çok görmek istediklerinin de altını çizdi.

Asis Otomasyon, projeye başladığı günden bu yana birçok çocuğa ve birleştirilmiş sınıflı ilkokullara yardım götürmüştür ve akaryakıt sektöründeki yenilikçi ve öncü yaklaşımını kurumsal sosyal sorumluluk projesinde de sürdürmektedir. Proje yöneticileri, yardım götürecekleri okulları hassasiyetle seçerek yardım elini uzattığı çocukların sayısını arttırmak için çalışmaktadır.
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.