Madencilik ve Metalürji Sektörünün Öncülerinden Eti Bakır da Asis’i Tercih Etti!

Madencilik ve Metalürji Sektörünün Öncülerinden Eti Bakır da Asis’i Tercih Etti!
Tarih 07.08.2019

Türkiye'nin en kapsamlı madencilik ve metalürji çalışmalarını gerçekleştiren firmalardan biri olan Cengiz Holding bünyesindeki Eti Bakır, akaryakıt otomasyon, taşıt tanıma, tanker otomasyonu ve merkezi yönetim sistemleri konusunda tercihini akaryakıt otomasyon sektörünün öncüsü ASİS’ten yana kullandı.

ETİ BAKIR ‘ın onlarca tesis ve yüzlerce aracında tüketilen akaryakıt ASİS sistemleri tarafından denetim altına alınıp, merkezi olarak izlenir hale getirildi. ASİS otomasyon sistemleri ve ETİ BAKIR‘ın diğer yönetim sistemleri de birbiri ile entegre edilerek, projenin inovatif sinerjisi en üst düzeye getirilmiş olacak.

Akaryakıt sektörüne komple istasyon çözümleri sunan ASİS, Türkiye genelinde tüm akaryakıt dağıtım şirketlerine, kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermektedir. ASİS, akaryakıt piyasasının ihtiyaçlarını gözlemleyerek ve öngörülerde bulunarak ortaya çıkardığı ürünler ve çözümler ile sektörünün lideri haline gelmiştir. Yenilikçi ve Türkiye ’de hep ilk olan çözümleri ile her zaman önde olan ASİS, AR-GE çalışmaları ile ürün, hizmet ve çözüm portföyünü sürekli geliştirmektedir.
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.