Asis Otomasyon, Macaristan’da Calibex Eğitimlerine Devam Ediyor.
 

Asis Otomasyon, Macaristan’da Calibex Eğitimlerine Devam Ediyor.<br> 
Tarih 10.1.2022

Asis Otomasyon, Macaristan’da bulunan iş ortağına CalibeX eğitimi verdi. Patentli ürünü 3D tank kalibrasyon teknolojisi CalibeX ile dünyanın dört bir yanına hizmet veren Asis Otomasyon, Avrupa’daki yeni noktası Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de CalibeX eğitimi verdi ve diğer otomasyon ürünlerini tanıttı.

Geçtiğimiz 1,5 yıl dünyayı etkisi altına alan Covid 19 pandemisi nedeniyle online devam eden CalibeX eğitimleri artık tekrar yüz yüze verilmeye başlandı. Asis yetkilileri Afrika Congo’dan sonra bu kez de Macaristan da eğitimler vererek uluslararası arenada yerini sağlamlaştırmaya devam etmektedir.
Teorik eğitimlerle başlayan eğitim programı, tank kalibrasyonunda lazer ile ölçüm yapan ve dünyada kendi alanında tek olan CalibeX ölçüm cihazı ile sahada testler gerçekleştirilerek tamamlandı.

Uluslararası Satış Müdürü Burak Kalkan ve Uluslararası Proje Müdürü Erhan Özdamar tarafından yapılan eğitimler sonunda katılımcılara sertifikaları da verildi.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.