LanPORT

Lanport, Asis’in geliştirdiği, otomasyon bilgisayarında ethernet bağlantısı üzerinden birçok port açmaya olanak tanıyan bir harici port çoklayıcı cihazdır. Üzerinde bulunan 6 adet RS485 ve 3 adet RS232 bağlantısı sayesinde, otomasyon sisteminin, tek bir cihaz üzerinden birçok farklı donanımla iletişim sağlamasına olanak tanır. Bu sayede otomasyon yazılımları, pompa elektronikler, kart okuyucular, problar, konsollar, taşıt tanıma ekipmanları ve diğer tüm cihazlarla ethernet bağlantısı ile haberleşebilir hale gelebilirler.
Bünyesinde bulunan 3 değişebilir slot 2 adet RS485 ve de 1 adet RS232 bağlantısını ihtiva eder. Slotlar tak çalıştır prensibi ile çalışmakta olup, bir slotun ya da üzerindeki komponentin arızalanması halinde, Lanport ekipmanını komple değiştirmek yerine, sadece slot değişimi yapmak yeterli olacaktır. Bu özelliği sayesinde servis maliyetleri de en aza indirgenmiş durumdadır. RS485-RS232 çevrim ihtiyacı olan her uygulama ile kullanılması mümkündür.

 Datasheet

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.