Asis Otomasyon’a Kocaeli Sanayi Odasından Yazılım Ürünleri Sanayi Ödülü…

Asis Otomasyon’a Kocaeli Sanayi Odasından Yazılım Ürünleri Sanayi Ödülü…
Tarih 27.11.2020

Asis Otomasyon, Kocaeli Sanayi Odası 2020 yılı Çizgi Üstü Sektörel Değerlendirme Ödülü “Yazılım Ürünleri Sanayi” kategorisinde 1.lik ödülü aldı.
Kocaeli Sanayi Odası tarafından her yıl gerçekleştirilen ve Marmara Bölgesindeki başarılı kuruluşların ödüllendirilmesi amacıyla 13. Sektörel Performans ve değerlendirme ödül töreni pandemi dolayısıyla yalnızca ödül alanlarla Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezinde online olarak düzenlendi.
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan ZEYTİNOĞLU ve törene online olarak katılan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun konuşmalarıyla açılan ödül töreninde 24 firmaya KOBİ ile Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülü verildi.
Asis Otomasyon adına ödülü teslim alan Genel Müdür Yusuf KAYA, ödül aldıktan sonra yaptığı açıklamada Yazılım Ürünleri Sanayi kategorisinde ödül almaktan çok mutlu olduklarını, akaryakıt sektörü başta olmak üzere birçok sektöre yazılım ürettiklerini belirtti. Ancak şunun da altını çizmek isterim diye sözlerine devam eden KAYA, Asis Otomasyon gerek Türkiye’deki gerekse dünyadaki rakipleri gibi entegratör bir firma de??il, konusundaki tek Ar-Ge şirketidir. Belirli ekipmanları tedarikçilerden alıp bunları bir araya getirip yalnızca yazılım üreten bir firma değiliz. Özellikle en etkin olduğumuz coğrafya olan Türkiye’de otomasyon sistemleri konusunda ilkleri yapan bir firmayız, dedi. Bu yıl Asis Otomasyon olarak ödüllere doymadıklarını belirten KAYA, 2020 yılı bizim için bol ödüllü geçiyor. Bu yıl hem en çok Ar-Ge harcaması yapan Ar-Ge 250’de ve Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi sıralamalarında yer aldık ek olarak 18. TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödüllerinde “KOBİ Dalında Ürün Geliştirme Süreci" ödülünü kazandık. Her zaman Asis ailesinin ve benim mottomuz olan “Yola Devam!” söz konusu ödül olduğunda da değişmez. Biz yolumuza bu şekilde devam etmeye kararlıyız” diyerek sözlerini tamamladı.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.