Asis Otomasyon Endüstriyel Sistem Çözümlerinin Yeni Kullanıcısı Kolin İnşaat Oldu

Asis Otomasyon Endüstriyel Sistem Çözümlerinin Yeni Kullanıcısı Kolin İnşaat Oldu
Tarih 3.11.2020

Kolin İnşaat Manisa ve Havsa noktalarında otomasyon sistemleri taleplerini Asis Otomasyon ürünlerinden yana kullandı.

40 yıldır İnşaat sektörüne hizmet veren Kolin İnşaat Türkiye’nin dört bir yanında birçok karayolu, demiryolu, metro, liman, konut, endüstriyel tesis, sulama ve baraj projeleri gerçekleştirmektedir. Kolin İnşaat, bu bağlamda ortaya çıkan otomasyon ihtiyaçlarını Asis Otomasyon’dan sağlayarak kalite ve güvenin adresi olan Asis ailesine katıldılar.

Sistem çözümü olarak Kolin İnşaat, Manisa ve Havsa lokasyonlarında Asis Otomasyon pompa otomasyon sistemi, tank otomasyon sistemi, MTS (Müşteri tanıma sistemi), UHF Cyber taşıt tanıma sistemi, mobil tanker otomasyonu (Cymobil), Petech online merkezi yönetim ve raporlama yazılım sistemlerini kullanmaya başladı.
Kolin İnşaatın Manisa lokasyonunda 3 tane mobil tanker ve 1 büyük sabit istasyon kurulumu, 170 araca kilometre kontrollü Cyber TTS kurulumu, Havsa lokasyonunda ise 16 tane mobil tanker otomasyonu, 10 ayrı lokasyonda pompa ve tank otomasyonu ve 800 araca da Cyber TTS kurulumları bu zorlu pandemi döneminde başarıyla ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi.
Ek olarak Kolin İnşaata Petech Online kurulumları da yapılarak şantiye yönetimi, satış ikmal ve tank durumlarının merkezi yönetimleri üzerinde tam kontrol sağlandı. Petech Online Merkezi yönetim sistemi, tüm istasyonların merkezi olarak yönetildiği, istasyon, kullanıcı, müşteri/araç sayısı sınırsız olan, web tabanlı, istasyonlardan veri toplamanın çok ötesinde olan sistem yönetim platformudur. Otomasyon sistemleri ile birlikte kullanıcıların sistemler üzerinde kontrolünü arttırarak verimlilik en üst düzeye çıkarıldı.
 
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.