Asis Otomasyon’u tercih eden belediyeler arasına Hatay Büyükşehir Belediyesi de katıldı.

Asis Otomasyon’u tercih eden belediyeler arasına Hatay Büyükşehir Belediyesi de katıldı.
Tarih 22.12.2020

Hatay Büyükşehir Belediyesi Petech Pompa Otomasyon, Tanker Otomasyon, Taşıt Tanıma Sistemleri ve merkezi yönetim sistemlerinde Asis ile otomasyon sistemlerine geçiş yaptı.
Alınan ihale kapsamında kurulumları tamamlanan Petech Pompa Otomasyon, Tanker Otomasyon Sistemleri ile Petech Online merkezi yönetim yazılımları Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından kullanılmaya başlandı. Ek olarak belediyenin 1050 aracı CyberTTS taşıt tanıma sistemlerine dahil edildi.
Hatay Büyükşehir Belediyesinin de tercih ettiği Petech Tanker Otomasyon sistemi yakıt ikmali ve yakıt dağıtımı yapabilen 2 farklı mimari ile geliştirilmiştir.
Yakıt ikmali yapan tanker otomasyon sistemlerinde; yakıt tankerlerinden, mobil bir istasyon gibi satış yapmasına olanak sağlanmaktadır. Özellikle sahada, şantiyelerde ve kırsal bölgelerdeki araçlara tanker ile yapılan ikmalleri yönetim altına almak için ideal bir çözüm sunmaktadır.

Dağıtım tankerleri için geliştirilen sistemde ise; istasyonlara merkezi olarak ikmal yapan dağıtım şirketlerinde, hangi noktaya, hangi miktarda ve hangi tankerin ikmal yapacağı merkezi olarak yönetilir. Merkezi olarak ikmal yönetimi yapan dağıtım şirketlerinde optimizasyon ve verimlilik adına oldukça işlevsel bir sistemdir.

 
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.