Yeni Nesil Asis Tesis Otomasyonu, Ergaz Tarafından Kullanılmaya Başlandı.

Yeni Nesil Asis Tesis Otomasyonu, Ergaz Tarafından Kullanılmaya Başlandı.
Tarih 9.4.2021

Akaryakıt otomasyon sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Asis otomasyon akaryakıt sektörüne yeni ürünü olan Petech Tesis Otomasyon sistemlerini kazandırdı.
Gelişmiş Ar-Ge yetenekleri ve deneyimli mühendis kadrosu sayesinde akaryakıt otomasyon sektörünün ihtiyaçlarını sürekli analiz ederek sistemin daha iyi çalışması için yeni teknolojiler üreten Asis Otomasyon, Tesis Otomasyon sistemi ile sektörde bulunan büyük bir ihtiyacı karşıladı.
Dağıtım şirketlerinin depolama tesisleri için ürettiği Tesis Otomasyon sistemi ile tesisin birçok ihtiyacı bir araya getirilerek işlemler merkezileştirilmiştir. Bu sayede birkaç platform ve manuel toplanan bilgiler tek bir platform üzerinde ve denetlenebilir halde dağıtıcı firmaların kullanımına sunulmuştur.
Bu teknolojiden de ilk olarak faydalanan Ergaz, dolum tesislerinde Tesis Otomasyonu kullanmaya başlamıştır. Bu sayede dolum işlem ve süreçleri merkezi, daha güvenli ve kontrol edilebilir hale gelmiştir.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.