Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Yakıt Tasarrufunu Asis Otomasyon Teknolojileriyle Sağlayacak

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Yakıt Tasarrufunu Asis Otomasyon Teknolojileriyle Sağlayacak
Tarih 7.10.2021

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Asis Otomasyon’un taşınabilir akaryakıt istasyonu otomasyonu, pompa, tank ve tanker otomasyon sistemi, taşıt tanıma sistemi ve Petech online merkezi yönetim sistemi ile yakıt tasarrufu sağlamada önemli bir adım attı.
Asis Otomasyon Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine 9 adet taşınabilir akaryakıt istasyonu, 1 sabit istasyonuna pompa otomasyon sistemi ve tank otomasyon sistemi, 7 adet tanker otomasyon sistemi, belediyenin 600 aracına Cyber TTS ve Petech Online merkezi yönetim sistemi teslimat ve kurulumlarını sağladı.
Kurulan bu sistemlerle belediyenin akaryakıt işlemleri kayıt altına alınırken tüm akaryakıt işlemlerine anlık erişim de sağlanmış oldu. Kayıp-kaçak önlemede en etkin ve en teknolojik sistemler olan Asis Otomasyon sistemleri, büyükşehir belediyelerinin en çok tercih ettiği akaryakıt sistemidir.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.