Denizli Büyükşehir Belediyesi de Araç Takip ve Otomasyon Sistemlerinde Asis’i Tercih Etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi de Araç Takip ve Otomasyon Sistemlerinde Asis’i Tercih Etti.
Tarih 13.07.2020

Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Asis Neofleet araç takip sistemi ve otomasyon sistemlerinde tercihini Asis’ten yana kullandı. Sözleşmenin imzalanmasının ardından toplamda 500 araçlık filonun araç takip sistemlerinin ilk etap kurulumları ve tanker otomasyon kurulumları tamamlandı.

Kurulumların yanı sıra Neofleet Araç Takip Sistemi ile ilgili eğitim de alan belediye çalışanlarına eğitimleri Araç Takip Proje Yöneticisi Türköver Avanaş tarafından verildi. Oldukça verimli geçen eğitim sonunda belediye çalışanları neofleet araç takip sistemlerinin kullanıcı dostu olduğunun altını çizerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Asis tarafından geliştirilmiş Neofleet araç takip yazılımı ile araç filolarının online kapsamlı takibi kolaylıkla sağlanabilir. Sistem ek olarak Neofleet yazılımı sayesinde, ister web ister telefon uygulamaları üzerinden araçlara dair anlık ve geriye dönük birçok veriye ulaşılabilme imkanı sunmaktadır. Tüm filo verileri Petech Online Merkezi Yönetim Yazılımı gibi farklı sistemlerle de entegre edilerek yönetimsel verim arttırılır.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.