Asis Covid-19 bilgilendirme eğitimlerine devam ediyor.
 

Asis Covid-19 bilgilendirme eğitimlerine devam ediyor. <br> 
Tarih 9.11.2021

Yaklaşık 1,5 yıldır profesyonel ve sosyal hayatın bir parçası haline gelen Covid-19 pandemisi Asis’in gündeminden düşmüyor. Toplum genelinde görülen tedbirlerin gevşemesi hatasına düşmemek adına personelini sürekli bu konuda eğiten Asis Otomasyon, geçtiğimiz hafta tüm çalışanlarına tekrar Covid-19 Bilgilendirme Eğitimi verdi.

İş yeri hekimi tarafından verilen eğitimde İzolasyon kuralları ve hastalığın yayılmaması için yapacakları/yapılacaklar, Uygun el hijyeni ve ortam temizliği, Standart Enfeksiyon Kontrol Önlemleri, Bulaş Bazlı Önlemler, Personelin kendisinde belirtiler ve/veya hastalık görüldüğünde yapılacaklar konuları işlendi.

Kalite ve Güvence departmanının online olarak düzenlediği eğitime tüm Asis çalışanları katıldı. Asis
Kalite Güvence Sorumlusu Emre Yeşilyurt, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığına her zaman azami dikkati gösteren Asis, bu hassasiyeti koronavirüs pandemisi süresince de göstererek tedbirli olmayı elden bırakmamıştır ve bırakmayacaktır, dedi.
 
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.