Çorum Belediyesi Akaryakıt Yönetiminde Asis Otomasyonu Tercih Etti!

Çorum Belediyesi Akaryakıt Yönetiminde Asis Otomasyonu Tercih Etti!
Tarih 29.01.2020

Çorum Belediyesi tüm akaryakıt istasyonlarında kullanılmak üzere Petech Pompa, tank ve tanker otomasyonu ek olarak Cyber TTS taşıt tanıma sistemlerini tercih etti. Türkiye’nin otomasyon sektöründeki ilk e-ihale olma özelliğine de sahip olan Çorum belediyesinin ihalesini alan Asis Otomasyon istasyonlarda kurulumlara başladı.Cybet TTS taşıt tanıma sistemlerinin de Çorum Belediyesinin sahip olduğu 350 araç üzerine montajına başlayan Asis Otomasyon, projeyi önümüzdeki günlerde bitirmeyi hedeflerken, hizmet verdiği kamu kurum ve kuruluşlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.
Kamu satışları Proje Yöneticisi Gökhan Aydın, Asis Otomasyon Kamu Satışları departmanı olarak 2019 girdikleri tüm ihaleleri kazandıklarını belirterek yakaladıkları bu ivmeyi 2020 de sürdürmeyi planladıklarını belirterek Türkiye’deki tüm belediyelere, araç takiplerinin ve akaryakıt sarfiyatlarının izlenebildiği ve tam entegre çalıştığı sistemlerini kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile kazandırmayı amaçladıklarının altını çizdi.
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.