Asis Teknolojileri Bim A.Ş. Yakıt Tedarik Noktalarında
 

Asis Teknolojileri Bim A.Ş. Yakıt Tedarik Noktalarında<br> 
Tarih 16.8.2021

Asis Otomasyon, Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirketlerden biri olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, lojistik noktalarında kullandığı yakıt tedarik noktalarına akaryakıt sistem kurulumları sağladı.
Tankın sahaya yerleşimi, Asis tarafından sağlanırken pompa temini ise Mekser tarafından Oasis model pompa ile sağlanmıştır. Ek olarak mekanik tesisatlar, pompa tank arası borulama da Asis tarafından kurulmuş olup kurulan sisteme Petech Akaryakıt pompa otomasyon sistemi de eklenmiştir. Son olarak dünyanın tank kalibrasyonlarında tercih ettiği 3 boyutlu lazer kalibrasyon sistemi CalibeX ile tank taramaları da yapılmıştır.
Yapılan işlemler sayesinde BİM’in bütün noktalarında yakıt giriş çıkışı, sarf miktarları, sapmalar kontrol altına alınmış oldu. Asis akaryakıt otomasyon sistemi sayesinde BİM, kısa vadede yakıt hareketlerini kontrol altına alacak, orta ve uzun vadede yakıt giderlerinde tasarruf sağlamış olacak.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.