Best Oil Otomasyon Tercihini Asis’ten Yana Kullandı
 

Best Oil Otomasyon Tercihini Asis’ten Yana Kullandı<br> 
Tarih 19.3.2021

Kuruluşundan bugüne EPDK yönetmeliklerine tam uyum sağlamayı prensip edinmiş ve son olarak üst segment bir otomasyon sistemine geçiş yapmak isteyen Best Oil, detaylı incelemeler ve hazırlıklar sonrasında Asis Otomasyon ile çalışmaya karar verdi. Asis Otomasyonun ürettiği Petech Akaryakıt Otomasyon Sisteminin Best Oil’in 235 istasyon ve 32 tankerde kurulum ve dönüşümleri tamamlandı.
Söz konusu kurulumları ve dönüşümleri 3 hafta gibi kısa bir sürede Best Oil istasyonlarına uygulayan Asis Otomasyon, verdiği hızlı ve kaliteli hizmetle sektörde örnek olmaya devam ediyor.
Best Oil, istasyonlarında kullanmaya başladığı Petech otomasyon sistemleri sayesinde istasyon verimliliğini ve EPDK süreç yönetimlerini maksimum düzeye çıkarmıştır.
Sistem, işletmelerde EPDK süreçlerinin yanı sıra, pompa satışlarının hacimsel ve tutar bazında hesaplanması, pompa görevlilerine göre gruplanması, vardiya işlemleri gibi temel işletme süreçlerinde de zamandan tasarruf sağlar. Sistemde tüm hareketlerin kayıt altına alınması ile, geçmişe yönelik verilere kolayca ulaşılabilir. Bir istasyondaki tüm ön saha hareketlerini kontrol eden Asis Pompa Otomasyon Sistemleri, dağıtım firmalarına ve istasyon yöneticilerine işlerini kolaylaştıran ve kontrol altına almayı sağlayan çözümler sunar.
Best Oil ile Asis Otomasyon kısa ve orta vadede diğer otomasyon ve teknolojik projelerin hayata geçirilmesi konusunda da prensipte anlaşma sağladı.
Söz konusu iş birliğini hayata geçiren Asis Otomasyon Satış ve pazarlama Müdürü Artun TANRIYAŞÜKÜR, yaptığı açıklamada “Akaryakıt otomasyon sektöründe ürünlerimizin tercih edilmesinin birkaç nedeni var. Öncelikle sektörün en donanımlı ve büyük Ar-Ge merkezine sahip olmamız ve sürekli gelişim ve kullanım kolaylığı sağlayan %100 yerli yazılımlar geliştirmemiz önemli etkenlerden biri. Üstlenmiş olduğumuz projelerle, akaryakıt istasyonları ve özel şirketlerin istekleri doğrultusunda gerekli tüm otomasyon sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirerek, sektörde ciddi bir boşluğu doldurmaktayız. Müşterimizin istek ve talepleri doğrultusunda sahada ihtiyaçları olabilecek tüm hizmetleri tek elden karşılayabiliyoruz. Yaygın servis ağımız ile de müşterilerimizin her zaman yanında yer alıyoruz.” dedi.
Best Oil Teknik Operasyonlar Müdürü Burak ÜZMEZ ise yaptığı açıklamada “Elli yıllık sektör tecrübesini, %100 yerli ve milli sermayesi ile birleştirerek sektörde ilk dağıtıcı lisansını alma özelliğini taşıyan Best Oil markasını, 3 akaryakıt 2 LPG dolum tesisimiz, ülke geneline yayılan ikmal noktalarımız ve her geçen gün artan bayi ağımız ile daha güçlü hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bu gelişim ve değişim yolculuğumuzda, bize vereceği destek ile eşlik edebilecek, tecrübeleri ile yol gösterebilecek, enerjisi yüksek, çözüm odaklı iş ortaklıklarına imza atarak yükümüzü biraz olsun hafifletmek ve ana iş kolumuza odaklanmak istiyoruz. Asis, teknik altyapımıza entegre olabilmek için gösterdiği gayret, yapıcı ve iş odaklı yaklaşımları ile ilk günden beri bizim için en doğru aktörlerden biri olabileceğini gösterdi. İşbirliğimizin her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.