Asis, Ön Ödemeli Selfservis Sistemini Gana’da da Devreye Aldı.

Asis, Ön Ödemeli Selfservis Sistemini Gana’da da Devreye Aldı.
Tarih 22.04.2020

Asis, COVID19 salgını sebebiyle değişen iş ve sosyal hayat için teknolojiler geliştirmeye devam ediyor.
Afrika ve Türki Cumhuriyetlerden gelen yoğun talepler üzerine, APPOS (Asis Petech POS sistemi) Self Servis uygulaması Gana ’da ilk kez kullanılmaya başlandı. APPOS, Asis ’in uzun yıllara dayanan uluslararası tecrübesi ve bölgesel müşterilerinin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir.

APPOS şu şekilde çalışıyor; müşteri yakıt almak istediği pompanın önüne yanaşıyor ve ödeme noktasına ya da markette görevliye nakit/kartlı ödemesini yapıyor. Görevli belirtilen pompayı ödenen miktar doğrultusunda uzaktan aktive ederek müşterinin kendi yakıtının kendisinin alması sağlanıyor.

Ön Ödemeli Selfservis Sistemi olarak adlandırılan APPOS uygulaması Nijerya, Kırgızistan ve Özbekistan sonrasında Gana’da da kullanılmaya başlanmıştır. Son dönemde yaşanan COVID19 ile gündeme gelen temassız dolum ve uygulamaları için APPOS pratik çözüm olarak sunulmaktadır.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.