Asis, Autocomplex 2019 Fuarında Yeni Teknolojilerini Tanıttı.
 

Asis, Autocomplex 2019 Fuarında Yeni Teknolojilerini Tanıttı.<br> 
Tarih 21.11.2019

İleri teknoloji ile otomasyon sistemleri üreten Asis çözüm ve hizmetlerini Rusya’nın en büyük fuarlarından biri olan AutoComplex 2019’da dünyanın beğenisine sundu.

 

29-31 Ekim 2019 tarihlerinde Rusya-Moskova’da düzenlenen bölgenin en önemli fuarlarından biri olan Autocomplex-2019’a katılan Asis Otomasyon, akaryakıt otomasyon ürünlerini sergiledi.

 

Uluslararası satış Müdürü Burak Kalkan, fuarda gördükleri yoğun ilgiden memnun olduklarını, Rusya ile bu sayede ticari bağlantılarını pekiştirerek uluslararası ulaştıkları nokta sayısını arttırdıklarının altını çizdi. Kalkan, “Asis Otomasyon olarak bünyemizde bulunan ve şirketimizin önemli parçası olan Asis AR-GE merkezi sayesinde en son teknolojili, inovatif ve sektör ihtiyaçlarını anında karşılayabilen ürün ve yazılımları geliştiren yenilikçi ve ihtiyaçlara çabuk cevap verebilen yapımız ile dünyada adından daha da çok söz ettirmeye devam edeceğiz” dedi.
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.