Asis Otomasyon, ürün eğitimlerine Fildişi Sahili’nde devam etti..

Asis Otomasyon, ürün eğitimlerine Fildişi Sahili’nde devam etti..
Tarih 11.4.2020

Asis Otomasyon, Afrika’da verdiği ürün eğitimlerine Fildişi Sahilinde devam etti. Ülkede Calibex hizmeti verecek olan iş ortaklarına ilk önce ürün eğitimleri verip, Asis ürünleri ile ilgili de tanıtım toplantıları gerçekleştiren Asis yetkilileri, ek olarak saha eğitimleri de düzenledi.
Fildişi Sahili’nin Abidjan ve Yomoussoukro kentlerinde verilen üçer günlük eğitim ve toplantılara yaklaşık 20 kişi katılım gösterdi. Tank kalibrasyonunda lazer ile ölçüm yapan ve dünyada kendi alanında tek olan CalibeX ölçüm cihazı ile sahada testler gerçekleştirilerek eğitimler tamamlandı. Uluslararası Satış Müdürü Burak Kalkan ve Uluslararası Proje Uzmanı Erhan Özdamar tarafından verilen eğitimler sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.

ASİS’İN SATIŞ VE SERVİS AĞI DÜNYA ÇAPINDA!
Türkiye’de Akaryakıt sektöründe istasyon otomasyon sistemleri, mobil otomasyon sistemleri, taşıt tanıma sistemleri, teknolojik hizmetler alanlarında çalışmalarını sürdüren ASİS’in sunduğu hizmetler dünya çapında da yoğun olarak kullanılıyor. ASİS, Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Körfez Ülkeleri, Afrika, Türk Cumhuriyetleri olmak üzere yaklaşık 40 ülkede servis ve satış hizmeti sunmaktadır.
 
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.