Asis Otomasyon Türkiye’ye Değer Katan İlk 500 Bilişim Şirketi Arasında.

Asis Otomasyon Türkiye’ye Değer Katan İlk 500 Bilişim Şirketi Arasında.<br>
Tarih 27.8.2020

Türkiye merkezli üretici IOT & M2M ve Kurulum / Bakım / Destek Hizmeti
kategorilerinde ilk 10 sıralamasına giren Asis Otomasyon 2019 yılında da en başarılı bilişim şirketleri arasında yerini aldı.

BT haber Şirketler Grubu tarafından yaptırılan ve Türkiye’de bilişim alanındaki en kapsamlı araştırma olan “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2019 – Bilişim 500” Araştırması sonuçları dijital platformda yapılan ödül töreniyle açıklandı.

21 yıldır kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilen, Türkiye bilişim sektörünün en önemli referansları arasında yer alan araştırma sonucunda alanındaki en başarılı bilişim şirketleri ödüllendirildi. Asis Otomasyon; Türkiye Merkezli Üretici - Hizmet - Kurulum / Bakım / Destek Hizmeti kategorisinde 7.(%1’lik dilim) , Bilişim 500 Plus Türkiye Merkezli Üretici - IoT ve M2M kategorisinde 10. (%2’lik dilim), Türkiye Merkezli Üretici-Hizmet kategorisinde 21. , Türkiye Merkezli Üretici Kategorisinde 69. ve 2019 yılında satış gelirine göre ilk 500 Bilişim Şirketi kategorisinde 178. olmuştur.

Konu ile ilgili açıklama yapan Asis Otomasyon Genel Müdürü Yusuf KAYA, biz inovatif ve uzun soluklu projeler üreterek yalnızca Türkiye’ye değer katmayı değil dünyanın ilerlemesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bunu başarabilmek için de hiç durmadan, ara vermeden çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Asis otomasyon olarak araştırma-geliştirmeyi, bilimsel odaklı düşünmeyi ve bu çizgide de ürün ve hizmet geliştirmeyi seven bir şirketiz, böyle de devam etmeyi hedefliyoruz, dedi.
 
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.