Asis Koronavirüs Günlerinde Afrika’da Bulunan İş Ortaklarına Eğitim Vermeye Devam Ediyor.

Asis Koronavirüs Günlerinde Afrika’da Bulunan İş Ortaklarına Eğitim Vermeye Devam Ediyor.
Tarih 11.6.2020

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle yaşanan seyahat kısıtlamaları, ülke dışına çıkmayı imkansız hale getirdi. Bu koşullarda her zaman için elinden gelenin en iyisini yapmaya odaklanmış olan Asis Otomasyon İhracat Departmanı eğitimlerine online devam ediyor.
Eğitim videosu, Asis’in yoğun bir şekilde çalışıp özel ürünlere imza attığı ASİS AR-GE merkezinde, 3D CalibeX’in demo tankında gerçek tarama ortamı yaratılarak çekildi. Asis Ar-Ge merkezinde birçok Asis ürününün demo çalışma ortamları bulunmaktadır. Burada gerçeğe en yakın çalışma ortamı hazırlanarak sahada olabilecek tüm durumların laboratuvar ortamında gerçekleşmesi sağlanarak her türlü olasılık değerlendiriliyor.
Normal koşullarda yerinde ve cihaz başında verilen eğitimler, pandemi nedeni ile online platforma taşındı. Uluslararası Proje Müdürü Erhan Özdamar tarafından verilen Online eğitimleri tamamlayan katılımcılara eğitim sonunda sertifikaları da dijital olarak yollandı.
Asis Otomasyon İhracat Müdürü Burak Kalkan verdikleri online eğitimlerle de yüksek verim aldıklarını, bundan sonra değişen dünya düzeninde online eğitimlere daha çok kaynak ayırarak zaman ve maliyet tasarrufu yapacaklarının altını çizdiler.
 
Galeri

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.