Antalya Büyükşehir Belediyesi Asis Cyber TTS İle Filo Yönetimini Üst Seviyeye Çıkardı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Asis Cyber TTS İle Filo Yönetimini Üst Seviyeye Çıkardı
Tarih 23.2.2021

Antalya Büyükşehir Belediyesi istasyonlarında uzun zamandır kullanıyor olduğu Petech Pompa ve Tank otomasyonunun yanı sıra 350 aracını Cyber TTS taşıt tanıma sistemlerine geçirerek akaryakıt yönetiminde önemli bir adım attı. Ek olarak Petech Online Merkezi yönetim sistemine de geçen Antalya Büyükşehir Belediyesi, bu sayede yaptığı tüm ikmalleri, tank ve tanker dolumlarını online izleyebilir hale geldi.
Cybet TTS taşıt tanıma sistemlerinin Antalya Büyükşehir Belediyesinin sahip olduğu 350 araç üzerinde montajına başlayacak olan Asis Otomasyon, projeyi önümüzdeki günlerde bitirmeyi hedeflerken, 500 adet, kişi üzerine tanımlanabilen araç kartının da teslimatını gerçekleştirdi.
Yeni nesil taşıt tanıma sistemi Cyber TTS, temelinde bir müşteri tanıma sistemi olup, özellikle filolara sağladığı avantajlar ile müşteri tanıma sistemleri içerisinde ayrışmış durumdadır. Sistemin belirtilen araca ikmal yapması garanti altına alınarak, akaryakıt yönetiminde kontrol sağlar. Cyber TTS taşıt tanıma sistemleri gelişmiş teknolojisi ve ileri düzey güvenlik seçenekleri ile müşterilerine en gelişmiş taşıt tanıma teknolojisini sunmaktadır. Sistemdeki tag okuma işlemi UHF teknolojisi ile gerçekleştirilmesinin yanı sıra, gerek araç tag birimlerinde, gerekse tabanca antenlerinde elektronik ve mekanik kurcalama koruması bulunmaktadır. Ayrıca tabanca okuyucu biriminde bulunan 3D tabanca hareketlerini denetleme teknolojisi sayesinde de istenmeyen tabanca ikmal pozisyonlarında araca ikmal yapılması engellenerek, sistem güvenliği en üst seviyeye çıkarılmıştır.
Ek olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi, tüm istasyonların merkezi olarak yönetilmesini sağlayan Petech® Online Merkezi Yönetim sistemine geçerek, istasyon ve araç filosu üzerinde tam kontrol sağlamış oldu.
 
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.