Asis Ortadoğu, Asya Ve Afrika’da Online Eğitimlerle Çalışmalarına Devam Ediyor
 

Asis Ortadoğu, Asya Ve Afrika’da Online Eğitimlerle Çalışmalarına Devam Ediyor<br> 
Tarih 5.1.2021

Tüm dünyanın alışkanlıklarının değiştiği, kısıtlamaların hayatımızın belirleyici unsuru olduğu pandemi döneminde Asis yurtdışı seyahatlere ara vermesine rağmen ağırlığını online eğitimlere vererek Ortadoğu, Asya ve Afrika’daki etkinliğini arttırıyor.

Oman da yapılan tank kalibrasyonu ihalesinde tercih edilen CalibeX sonrası Asis’in ülkedeki iş ortağına CalibeX ürün eğitimi online olarak verildi. Tankın CalibeX ile nasıl kalibre edilmesi gerektiği ve konunun incelikli noktaları hakkında eğitim alan iş ortağı, eğitimin ardından tank kalibrasyonu projesine başladı.

Asis diğer yandan, Fildişi sahillerinde bulunan iş ortağı sayısını 5’e çıkararak Afrika kıtasındaki ağırlığını arttırdı. Yeni iş ortağına CalibeX ile ilgili eğitim veren Asis dış ticaret departmanı, Asis’in dünyadaki varlığının çok yaygınlaştığını, buluş niteliğindeki CalibeX tank kalibrasyon teknolojisinin dünyada bir ilk olduğunu dile getirdiler.

Azerbaycan’dan gelen talep üzerine online CalibeX eğitimi verildi ve ülkede ilk kez lazer kalibrasyon teknolojisi kullanılmaya başlandı. Ülkenin yetkin kalibrasyon merkezi CalibeX teknolojisini tercih etti ve ilk projesine başladı. Azerbaycan’daki bu ilk proje sonrası CalibeX’in ülkede daha da yaygın kullanılacağı tahmin ediliyor.

CalibeX, Asis Otomasyonun patentli 3D lazer kalibrasyon teknolojisi olup, bugüne kadar dünya genelinde toplamda 40.000’den fazla tankın taranmasında kullanılmıştır. +- 0.5% doğruluk oranı ile 30 dakikada kalibrasyon yapabilen teknoloji firmaların zaman ve maliyetten tasarruf etmelerini de sağlamaktadır.
 
Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.